Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}
Spokojený pes senior
Od kdy je pes senior? Za psa seniora můžeme považovat našeho čtyřnohého přítele, pokud přesáhne polovinu doby svého věku. Jemu to bude nejspíš jedno, ale vy byste měli uvažovat o postupné změně jeho jídelníčku. Pes je právoplatný člen vaší domácnosti a projevuje vám oddanost a lásku, bez ohledu na věk. Na oplátku si zaslouží kvalitní výživu a péči.
Celý článek
Péče o kotě. Čím a jak krmit kotě?
Přinést si domů malou chundelatou kočičí kouličku znamená přinést si spoustu radosti. Ale také starostí. V momentě, kdy se rodina s novým kamarádem seznámí, nastane čas proměnit úvahy o tom jak pečovat o kotě ve skutečnosti. Jaká je ideální péče o kotě? Plná lásky a dobrého krmení.
Celý článek
I psi mají své chutě
Rex má nejraději kuřecí, ale nepohrdne lahodnou rybou. Dasty sežere všechno, hlavně, když to pořádně chroupe. Besina je urozená psí paní gaučová, ta jen tak něco do huby nevezme. Záleží jí na kvalitním trávení. Rex, Dasty nebo Besina. Vlčák, kolie nebo čivava. Je to úplně jedno, protože...
Celý článek
Jak správně krmit štěně?
Tuhle otázku si pokládá každý zodpovědný majitel štěněte. S jakou správnou stravou u štěněte začít? Otázka je o to víc naléhavější, pokud je to vaše první chovatelská zkušenost. Pokud znáte, ve svém okolí zkušeného chovatele, nebude od věci, když se pozeptáte přímo tam. My vám zde nastíníme některé hlavní zásady.
Celý článek
Krmivo pro psy. Granule nebo konzerva?
Řada chovatelů má tuto otázku už dávno vyřešenou. Ladili ji se svým čtyřnohým parťákem společně a nakonec došli ke vzájemné shodě. Nejlépe to samozřejmě poznáte podle nadšeného očekávání, když stravu připravujete. Precizně vyluxovaná miska je dobrým indikátorem. Když naopak strávník přičichne, s tím, že si to nechá na později, je třeba čas na změnu jídelníčku.
Celý článek

Zboží skladem Objednávky do 12:00
odesíláme daný den

6 odběrných míst kde si můžete vyzvednout objednávku

FITMIN pro psy balení nad 10 kg doprava ZDARMA

FITMIN pro kočky balení nad 10 kg doprava ZDARMA

Moderní eshop od  Webmiumeshop